Mistral.net

System Mistral Business B2B to zaawansowana platforma zamówień internetowych i obsługi klienta wzbogacona o funkcje CRM, w pełni zintegrowana z programem WAPRO Mag. Umożliwia kompleksową obsługę klientów każdej hurtowni, producenta, importera, dostawcy usług cyklicznych czy dystrybutora.

MiStral Business B2B to obsługa klienta przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Automatyzacja i uproszczenie pracy działu handlowego, eliminacja błędów i czynników ludzkich, prestiż i nowoczesny wizerunek firmy. System działa w trybie on-line na bazie danych programu Asseco WAPRO Mag. Nie ma żadnych dodatkowych mechanizmów wymiany danych. Złożone przez klienta zamówienie w systemie Mistral Business B2B natychmiast zapisuje się w programie WAPRO Mag. Wprowadzane do programu WAPRO Mag nowe produkty są automatycznie prezentowane partnerom handlowym bez konieczności przepisywania danych. Zalogowany kontrahent może przeglądać swoje rozrachunki i faktury VAT, ceny i promocje, strategie cenowe i stany oraz rezerwacje i historia zamówień. Rozbudowany system uprawnień pozwala w elastyczny sposób dostosować prezentacje wybranych elementów systemu poszczególnym użytkownikom. System zapewnia pełna automatyzacje obsługi zamówień oraz prezentacje wybranych zasobów programu WAPRO Mag na stronach platformy B2B.

Mistral Business B2B występuje w trzech wersjach funkcjonalnych: Business, Business PRO oraz Business PRO PLUS. Każdy z powyższych wariantów w prosty i bezpieczny sposób pozwoli w ekspresowym tempie przenieść biznes do sieci internet. Otworzenie hurtowni internetowej jeszcze nigdy nie było tak proste.

Mistral Business B2B zawiera wiele funkcji zdecydowanie wykraczających poza typowe możliwości systemu zamówień. Dostępne są takie moduły jak Reklamacje RMA, Windykacja, Rozsyłanie Faktur VAT, Ofertowanie CRM, Obsługa przedstawicieli handlowych, Newsletter, Manager zakupów i obsługa kontrahenta wielooddziałowego, które stanowią ważne elementy z zakresu zagadnień CRM, pomocnych przy obsłudze klienta w każdej firmie.

Ten system możemy zainstalować na serwerach klienta razem z programem WAPRO Mag lub na serwerach zewnętrznych w chmurze.